Nasi Pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni i stosują się do aktualnych zaleceń służb sanitarnych w zakresie ochrony przed zakażeniami.

Działamy i wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że mogą nastąpić niezależne od nas opóźnienia względem potwierdzonych terminów dostaw.


Sklep internetowy Inoxbox oferuje kompletną gamę obudów ze stali nierdzewnej do rozdzielnic elektrycznych: skrzynki, obudowy, puszki rozgałęźne i szafy elektryczne charakteryzujące się wysoką jakością, niezawodnością i maksymalną trwałością w czasie. Są to produkty certyfikowane, opracowane w celu dystrybucji i kontrolowania energii w sposób bezpieczny i zapewniające maksymalną izolację, ochronę przed uderzeniami i wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz na substancje agresywne.

Obudowy wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym na terenie Polski. Właścicielem zakładu jest firma Inoxventa z Włoch. Właścicielem sklepu internetowego inoxbox.pl jest firma Energotech, ul. Sowińskiego 22a lok.2, 01-251 Warszawa, której początki działalności sięgają 1992 roku.

Cały zespół jest do Państwa dyspozycji.

Dobrze wiemy, że każdy klient ma własne wymagania, stąd też, obok gamy produktów standardowych, oferujemy także usługę personalizacji: indywidualne rozwiązania będące w stanie zaspokoić najróżniejsze wymagania techniczne, ponieważ są projektowane z uwzględnieniem potrzeb klienta. Zakład produkcyjny znajduje się w Polsce, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie reagować na potrzeby i specjalne wymagania klientów.

logo%20inoxbox%20last.png

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.